Apie mus

Apie mus

PCB Baltic yra Lietuvoje veikianti spausdintinių plokščių tiekėja, siūlanti itin gausų gaminių asortimentą ir jų prototipus, taip pat galimybę užsisakyti didelį gaminių kiekį. Mūsų asortimente rasite standartinių standžiųjų spausdintinių plokščių, lanksčiųjų, mišriojo tipo, aliumininių ir aukštadažnuminių spausdintinių plokščių.

Mes vertiname klientų pasitikėjimą, todėl prieš pateikiant mūsų gamintas spausdintines plokštes klientui, atliekame patikrinimą, kuris užtikrina, aukščiausią gaminio kokybę.

PCB Baltic atstovybė Lietuvoje ir Šenženyje naudojasi ta pačia duomenų baze, kuri leidžia matyti bendrus duomenis, užsakymų istoriją, statistinę informaciją ir logistikos sistemas, tai reiškia lengvą pasiekiamumą visame pasaulyje ir užtikrina itin greitą įmonės reagavimą.

Mes visada pasirengę padėti savo klientams išspręsti įvairias problemas ir užtikrinti jų pasitenkinimą įmonės teikiamomis paslaugomis. 


Dėmesys nedideliems ir vidutinio dydžio užsakymams

Savo klientams siūlome optimalų paslaugų paketą. Be to, kartą per metus atliekame vidaus audito procedūras visose savo tiekėjų gamyklose.

Greitas reagavimas į pateiktas užklausas ir puikus aptarnavimo lygis teikia daug naudos įmonės klientams.

Patyrę įmonės PCB Baltic inžinieriai paruošia gamybai reikalingus GERBER failus.

Prieš pradėdami gamybą, atliekame GERBER failuose pateiktų duomenų analizę ir pateikiame klientui atitinkamas rekomendacijas dėl duomenų tikslinimo.

Įmonės PCB Baltic kokybės kontrolės ir logistikos centrai veikia Šenženyje ir Vilniuje.

Prieš pristatydami spausdintines plokštes savo klientams, patikriname kiekvieną siunčiamų gaminių partiją.

Didelė kompanijos „PCB Baltic“ perkamoji galia ir konsoliduota krovinių pervežimo procedūra leidžia užtikrinti konkurencingas kainas.

Prototipai

Mūsų gaminių prototipai pasižymi aukšta kokybe ir yra greitai pagaminami. Mūsų įmone pasitiki klientai, veikiantys įvairiuose pramonės sektoriuose: medicinos, karo, orlaivių, pramonės, kompiuterių ir telekomunikacijų.

Daugelis klientų pageidauja gauti spausdintines plokštes greičiau nei įprasta, taigi jiems siūlome greitą pristatymą ir itin konkurencingas kainas. Mums visada malonu viršyti savo klientų lūkesčius.

Užpildykite Užklausos formą ir įsitikinkite tuo patys!